5 kwi
2013
Kategoria: Lifestyle
Dodane przez    5 koment.

Czego faceci nie lubią u kobiet?

Ładne piersi kobietyAh te kobiety, czym byłby bez nich świat? Jedną wielką przerażającą nudnością. Świat mężczyzn bez płci pięknej byłby wybrakowany, gdyż kobieta jest wspaniałą, czułą i bezbronną osóbką. Trzeba się nią zaopiekować, spełniać wszystkie zachcianki, a ona odwzajemni się wszystkim co najlepsze.

W całym wachlarzu “tych najlepszych” rzeczy znajdą się te których faceci nie znoszą. Powszechnie znane “fochy” to podstawa działalności każdej kobiety, ulubione są te “o nic”. Zaszedł foch i radź sobie sam, czytaj w myślach, próbuj dotrzeć do umysłu urażonej kobiety. Nie masz co liczyć, że podzieli się swoimi uczuciami. To jak próba zjedzenia suchara przez szczerbatego. Zostawisz w spokoju, prędzej czy później zgrabnie zauważy, że nigdy nie wykonujesz pierwszego kroku oraz że jej uczucia są dla Ciebie nieistotne.

Każda kobieta uwielbia dopowiadać (w myślach) historie do Twoich zwykłych odpowiedzi. Składa sobie w tej cudownej główce niestworzone akcje i sytuacje. Przykład: siedzisz przy komputerze, ona pyta “Co robisz?”, odpowiadasz “Nic ciekawego”. Ot taka niewinna scenka, a już popełniasz straszliwy błąd, co na bank Cię zgubi. Ona zacznie wymyślać z jakiego to powodu nie chcesz jej powiedzieć co robisz. Pewnie coś ukrywasz, oglądasz gołe babeczki, które są zgrabniejsze, mają większe piersi i tyłki, a może czytasz jak uciec od wrednej partnerki. Następny etap myślowy to wodospad pytań w stylu “Czemu nie chcesz powiedzieć? Co ukrywasz?”…czego oczywistym następstwem jest foch.

Pomalowane oko kobietyWłaśnie! kobiety lubią mieć kontrolę nad wszystkim, od miękkości papieru toaletowego po stan Twojego konta, czyli całkowite panowanie nad życiem faceta. Ciągłe pytania “z kim? gdzie? kiedy? po co? itd.”. Zdawkowe odpowiedzi na nic się zdadzą, nie masz co się łudzić, że to zadziała. Unikanie tematu będzie miało obrzydliwe skutki. Przygotuj się na włączenie trybu – kobieta szpieg. Żadnej kieszeni, schowka, torby, telefonu nie przeoczy, dochodzenie może trwać latami. Bądź przygotowany na wszystko, a najlepiej już wtedy uciekaj. Nie łudź się, że to jest w stanie się zmienić.

Często kobiety nie wiedzą jak korzystać z telefonu i zasypują swojego wybranka SMSami, dzwonią co trzy minuty. Spróbuj nie odebrać, nie odpisać – foch gwarantowany. O wyłączeniu telefonu zapomnij, Twój telefon ma działać nawet tam gdzie nikt nie ma zasięgu.

Kobiety to mistrzynie w stawianiu coraz wyższych wymagań swoim mężczyznom. Opanowały tę sztukę do perfekcji. Wiedzą co powinieneś robić, w jaki sposób i kiedy. Kupisz szczoteczkę do zębów – nie taka, wybrałeś restaurację – nie w tej dzielnicy, wstawiłeś pranie – za późno, kupiłeś książkę – za mało ambitna… Pod względem wyglądu nie ma w Tobie dobrych rzeczy, wszystko jest złe i nie tak. Ciągłe narzekania i poprawki nie mają końca. Nawet gdy stosujesz się do jej wytycznych to robisz to źle.

Uśmiech kobiety i papryczka chilli

Do tego dodałabym jeszcze nieustające próby nauczenia swojego faceta czytania w myślach. Mężczyzna non stop jest poddawany rozmaitym testom. Przestawiona szklanka powinna być odczytana jako znak odebrania dziecka ze szkoły, nowy zapach to przypomnienie o wizycie u teściów, natomiast lekko niedomknięta prawa powieka to zapowiedź seksu. Kobiety chciałyby mieć za partnera wróżbitę, który brak rzęsy odczyta jako komunikat wyjazdu do spa.

Kolejnym błędem kobiet, którego nie znoszą faceci to ciągłe narzekanie na siebie. Nie takie oczy, nie taki podbródek, waga za mała, włosy za długie i tak dalej. Owszem od czasu do czasu nie zaszkodzi ponarzekać, ale non stop pytania w stylu “Czy dobrze wyglądam? Ładne mam pośladki?” potrafią wykończyć każdego.

Problemem jest często temat okazywania uczuć w związku. Wiadomo płeć piękna popada ze skrajności w skrajność. Chcesz mieć to będziesz miał, aż za dużo, tyle że każdą dziurą wyleci. Jak nie chcesz to wtedy nie masz nic. Totalne zero. Nigdy po środku.

Są kobiety zbyt wylewne. Bez względu na towarzystwo wisi na swoim ukochanym, całuje go po każdej części ciała i powtarza, aż do znudzenia “MisiuPysiu”, “Serduszko”, “Słoneczko” ble ble ble. Są jednak kobiety twarde jak skała, nie potrafiące mówić, a co dopiero okazywać uczuć. Jakby facet się nie starał, reakcja jest tak samo oschła.

Bardzo ładne pośladki kobietyWyręczanie faceta oraz nachalna pomoc to następne nieporządane cechy kobiet. On nie prosi o pomoc, a i tak ją dostanie, a nawet więcej niż by sobie wyobraził. Ona zrobi to za Ciebie, gdyż najzwyczajniej w świecie zrobi to lepiej.

Z wyglądem też kobiety potrafią być na bakier co niekoniecznie akceptuje partner. Niedbanie o siebie (podobno pojawia się po kilku latach związku), wymyślne stroje rodem z cyrku, przesadzona opalenizna, za długie tipsy i tapiry na głowie podobno wkurzają facetów. Ale co do wyglądu to kwestia gustu i osobistych preferencji.

Mnóstwo się tego uzbierało, a myślałam że to będzie krótki wywód ;) Dołożycie coś jeszcze? Bo ja to mam już mętlik w głowie ;) W sumie to powstał poradnik dla każdej kobiety, która chciałaby zrazić do siebie faceta.

 • Aga

  Wyszedł trochę obraz nędzy i rozpaczy ;) może jednak nie jest aż tak bardzo źle?
  Choć z drugiej strony dorzuciłabym jeszcze brak pewności siebie. Lepiej prezentować się jako silna i niezależna istota – w razie czego nawet sama poradzi sobie w życiu ;)

  • Ela

   No nie wiem, ja swojego prawie odstraszyłam tą postawą :P

 • Dominika

  osikałam się jak czytałam, wszystko się zgadza ;p

 • Kamil

  TAK ! właśnie tak niestety jest to koszmar :(

 • monika

  usmialam sie…ale tekst wart przemyslenia ,szczegolnie z ta nadgorliwoscia w pomaganiu