3 lis
2013
Kategoria: Bieganie, Książka, Lifestyle
Dodane przez    1 komentarz

Kto jest moją inspiracją?

Okładka książki Ultramaratończyk - Dean KernazesPrzyszedł czas na wyniki pierwszego konkursu na Bliczku. Do wygrania był egzemplarz książki „Ultramaratończyk – poza granicami wytrzymałości” Dean’a Karnazes’a. Żeby wziąć udział w konkursie należało przesłać e-mail z odpowiedzią na pytanie: “Kto jest dla Was inspiracją/motywacją w życiu codziennym (niekoniecznie w bieganiu) i dlaczego?”. 

Na mojej skrzynce mailowej pojawiło się kilka odpowiedzi z pośród których jury wybrało jedną. Przyznam się szczerze, że nie było za łatwo, ale jednak się udało. Każdej osobie dziękuję za wzięcie udziału w konkursie i pamiętajcie każdy z Was jest zwycięzcą!! Wasze listy były bardzo motywujące. Najpiękniejsze jest to że odnajdujecie inspirację w bliskich, w ludziach którzy zmagają się na co dzień z chorobą, czy też po prostu szukacie jej w sobie oraz wśród sportowców.

Teraz czas na ogłoszenie wyników :)

Uwaga!! Książka trafia do autora następującej odpowiedzi: „Inspiracją w życiu jest dla mnie moja koleżanka Monika. Pomimo codziennych treningów jest w stanie pogodzić wszystko.To ona zachęciła mnie do biegania.Poświęciła czas na trenowanie,doradzanie i wsparcie,co z moim słomianym zapałem nie było łatwe :)
Aktualnie przygotowuje mnie do mojego pierwszego półmaratonu,który zaliczę w Iławie w przyszłym roku”.

Ogromne gratulacje dla Karoliny!!! Skontaktuję się z Tobą z prośbą o dane adresowe na które ma być przesłana książka.

Ale to jeszcze nie koniec!! Dla każdej osoby która wzięła udział w konkursie mam nagrody pocieszenia – niespodzianki. Teraz niech żałują Ci którzy nie wzięli udziału. No to do następnego konkursu Robaczki.

  • Marlana

    Witam ;) jest już po konkursie ale chciałam napisać kto jest moją motywacją ;) Jest nią pani Mariolka ;) dzielna kobieta.. uczyła mnie w gimnazjum przez 3 lata.. bedzie jakieś 6-7 lat gdy straciła syna- jednego z dwóch.. potem miała wypadek samochodowy z mężem. On nie przeżył… Drugi syn ma ją totalnie gdzieś.. Kocham ja mimo tego że nie jesteśmy mocno zżyte.. Lubie jej pomagac.. Ona sama pomaga wielu ludziom.. Ma miękkie serce.. Ma dni załamki-jak każdy.. Lecz się nie poddaje. Wspieram Ją jak tylko potrafie ;) Jest moim wzorcem ponieważ jest kimś wyjątkowym od tak :)