25 lut
2014
Kategoria: Bieganie, Książka, Lifestyle, Zwierzęta
Dodane przez    5 koment.

Share Week 2014

ptaki_lecaSprawa jest prosta i każdy z Was może dołączyć. Każdy kto prowadzi bloga, vloga czy też jest po prostu Czytelnikiem może wziąć udział w akcji.

Jeżeli jednak masz swoje miejsce w sieci to polecasz u siebie na blogu, youtubie, fejsbuniu swoje ulubione b/vlogi. Stawiasz na jakość! Następnie umieszczasz link do listy w komentarzu pod wpisem na jestkultura.pl. Ostatnim wymogiem jest ilość, czyli nie mniej niż trzy pozycje. Listę możemy tworzyć do 4 marca br. Jeżeli nie posiadasz bloga, vloga lub czegoś innego to po prostu zostawiasz komentarz pod wpisem Andrzeja. No to do dzieła Robaczki!

Moje polecenia to:

- zyciejestpiekne.eu – blog Michała Maja, który na łamach swojego bloga wykreśla z listy spełnione marzenia. Mnóstwo motywacji, pozytywnego myślenia i też trochę biegania…

- stayfly.pl – bardzo dobry, konkretny blog z charyzmatycznym autorem. Po prostu można czytać bez końca i nigdy się nie znudzi.

- wiatroaeroterapia.pl – Borman super pisze, jeszcze lepiej biega, a najlepiej wychodzi mu kreowanie własnego ja i prowokacja czytelników do dyskusji. Nie mogło go tutaj zabraknąć!

- psiewedrowki.pl – piękne zdjęcia, do tego psy i ciekawie prowadzony blog. Dla każdego zwierzoluba i nie tylko…

- malvina-pe.pl - blog Pająka, która ma własny styl, niepowtarzalne spojrzenie na świat, a do tego czytam jej bloga od samego początku, gdy miał zaledwie kilku czytelników. Jeżeli nie znasz to żałuj!!

To tyle. Teraz Twoja kolej.

Rok temu lista wyglądała tak —>

 • http://magdanazimno.be/ magda na zimno

  Znam wszystkie, a Malvinę najbardziej :)

 • http://greensun1.home.pl/autoinstalator/wordpress7/ Psie Wędrówki

  jeeeej dziekuję :) kurde dzieki tej akcji poznaję swoich czytaczy ^^

  • http://bliczek.pl/ Dorotka

   Nie ma za co :) zasługujesz na tę nominację :)

   • http://greensun1.home.pl/autoinstalator/wordpress7/ Psie Wędrówki

    strasznie mi miło :)

 • http://www.malvina-pe.pl/ malvina-pe.pl

  Dziękuję!!! :*