20 sie
2014
Kategoria: Bieganie, Książka, Lifestyle, Zwierzęta
Dodane przez    4 koment.

Zmiany i nowa energia

Miałam takie myśli, żeby całkowicie zrezygnować z bloga. Ostatnio miałam mniej do niego zapału. A po powrocie do Polski wolałam nacieszyć się innymi sprawami, gdyż wiedziałam że mam na to tylko miesiąc. Sporo się wydarzyło przez ten czas, ale o tym kiedy indziej i stopniowo. Teraz czas na zmiany, których nigdy bym nie przewidziała, ale życie bardzo często decyduje w jakiś sposób za nas.

kompBardzo długo na blogu nie było zmian. Po drodze zmieniła się czcionka – pewnie niewiele osób zauważyło, weszły komentarze za pomocą disquisa, wreszcie przyszedł czas na delikatną zmianę wyglądu. Po prostu znudziły mi się już te domki na blogu, były takie bardzo przedszkolne. Ostatni rok pokazał, że to właśnie zwierzęta odgrywają ogromną rolę w moim życiu. Od nie pamiętam kiedy kochałam zwierzaki, myślałam nawet o weterynarii, niestety nie dostałam się, a potem…wyszło jak wyszło. Pojawiła się zakładka adopcje, a teraz stworzyłam oddzielną kategorię “Zwierzaki”. Będą się w niej pojawiały porady, przemyślenia, apele i inne pomysły dotyczące tego co kocham, czyli psiaków, kociaków itd. i ich fotografowania. Oczywiście nadal będą artykuły, relacje z biegania, recenzje książek. Zrezygnowałam z kategorii damsko – męskiej. Doszłam do wniosku, że nie ma co się rozdrabniać. W ciągu tych prawie dwóch lat sporo mi się wyklarowało i teraz dokładnie wiem na czym powinnam się skupić. Wszystko niepasujące do kategorii będzie trafiać do “Lifestyle”.

Obecny wygląd baardzo mi się podoba. Co do nowej energii będę wracać do systematycznego pisania sprzed kilku miesięcy, bo tak naprawdę jest o czym. Każdy dzień przynosi mi wiele tematów, tylko nie zawsze jest mobilizacja. A z pisaniem jak z bieganiem, im więcej systematyczności tym lepsze efekty i łatwiej się zmobilizować do kolejnego razu.

No to do dzieła!!

 • Jacek Dziekonski

  Fajny uklad. Masz we mnie wiernego czytelnika.

  • http://bliczek.pl/ Dorotka

   Dziekuję :)

 • eMBe

  Domki były fajowskie :) .

 • Krasus

  Fajne:)